FANDOM


Wydawnictwo Pomorza i Kujaw Zbigniew Klimczak to bydgoska firma z 10 - letnią tradycją. Znana nie tylko w naszym województwie ale i w całej Polsce. Zajmuje się reklamą i produkcją zewnętrznych tablic z mapami i planami miast, gmin i powiatów. Profesjonalna poligrafia - w ofercie foldery, mapy, informatory, kalendarze, widokówki. Firma posiada również szeroką ofertę gadżetów firmowych. Poza tym, specjalne witacze na wjeździe do miasta, gminy itp.

Wydawnictwo PiK - Zbigniew Klimczak od momentu powstania, t.j. od 2000 roku, to świetnie zorganizowany zespół edytorów, grafików, specjalistów od promocji i marketingu, który gotów jest zmierzyć się nawet z najbardziej nietypowym zleceniem.


Obecnie firma obsługuje kompleksowo m.in. Międzynarodowy Festiwal Kultury Romów - przeniesiony z Ciechocinka. Szeroka oferta na stronie www.wydawnictwo-pik.pl

Strony w kategorii „Agencje Reklamowo-Wydawnicze”

W tej kategorii jest tylko jedna strona.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki