Plac Kościeleckich-Belma
1. Plac Kościeleckich
2. Nowy rynek
3. Plac Poznański
4. Rondo Grundwaldzkie
5. Nakielska-Wrzesińska
6. Nakielska-Widok
7. Nakielska-Pijarów
8. Nakielska-Wiśniowa
9. Nakielska-Żywiecka
10. Nakielska-Tarnowska
11. Nakielska-Notecka
12. Nakielska-Lisia
13. Łochowska
14. Belma
W drodze powrotnej po przystanku Nowy rynek sa przystanki Zbożowy rynek i Rondo Jagiellonów.
Zazwyczaj na kolejności 7 i 1 jeżdzą autobusy z zajezdni przy ulicy Inowrocławskiej(zazwyczaj conecto ale zdażają się też jelcze M181 M, Many NG 313 lub Mercedesy O530G Citaro) natomiast na kolejności 2,3,4,5,6 zazwyczaj jezdzą wozy z zajezdni przy ulicy Szajnochy (Volvo 7000A[3-4 sztuki], Volvo B10 Ble 6x2[dosyc rzadko] albo Volvo B10 LA[1-2 sztuki]) Autobusy na tej lini w godzinach szczytu jezdza co 9 minut. Cała trase przejezdzaja w troche powyzej 30 minut.